Veškeré zboží, které je skladem, posíláme nejdéle následující pracovní den.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu :)

 

Naše firma byla založena cíleně kvůli prodeji vlasů na prodlužování a dalších produktů pro péči o korunu krásy, jak se správně právě vlasy označují. Dlouho jsme hledali toho správného dodavatele, který bude splňovat očekávanou vysokou kvalitu za přijatelné ceny. Postupně jsme pořizovali sady vlasů z různých částí světa a zkoušeli i v extrémních podmínkách. Nakonec jsme se rozhodli pro vlasy kvalitou velmi podobných těm "našim českým" za přijatelné ceny a od ochotného dodavatele.

Při poznávání trhu jsme navíc byli osloveni i dodavateli oblečení a doplňků, kteří s námi chtěli spolupracovat. Z toho důvodu jsme nabídku produktů rozšířili i o tyto produkty a nazvali náš web jako All4style = vše pro styl. :)

Eshop jsme se snažili vytvořit intuitivní, ale pokud byste se ztratili nebo potřebovali poradit s objednávkou či výběrem toho správného produktu (ať už vlasů nebo oblečení) právě pro vás, určitě se na nás obraťte - proto tu jsme. :) Navíc se budeme snažit sbírat informace o péči o vlasy, postřehy zákazníků či rady, na co si dát při prodlužování vlasů pozor.

Věříme, že si u nás vyberete a budete spokojeni minimálně tak, jako jsme spokojeni s produkty my.

Náš sortiment budeme neustále rozšiřovat i o další typy vlasů na prodlužování (především PU pásky a klipy), kosmetiku, oblečení i doplňky - máte se na co těšit. :)

Při objednávce nad 2000Kč nebudeme účtovat dopravu.

Budeme se snažit být neustále na příjmu, abychom vám nákup zpříjemnili.

Děkujeme, že jste právě na našich stránkách a těšíme se nákup - balení a posílání nás baví, ještě víc jsme ale nadšeni z pozitivních ohlasů (nejen vašich vlasů). :)

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zasíláme vždy jen se slevovým kódem. :)

U nás můžete platit platební kartou

 

 

Informace pro zákazníky
Důležité informace
Nejprodávanější produkt
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz