Objednávky od 31.5.2023 budou expedovány v pondělí 5.6.2023. Děkuji za trpělivost. Veškeré zboží, které je skladem, je posláno nejdéle následující pracovní den.
  1. Úvod
  2. O mně
O mně

Vítejte na stránkách tohoto e-shopu :)

 

Byl založen cíleně kvůli prodeji vlasů na prodlužování a dalších produktů pro péči o korunu krásy, jak se správně právě vlasy označují. Dlouho jsem společně se spřátelenými kadeřnickými salony hledala toho správného dodavatele, který bude splňovat očekávanou vysokou kvalitu za přijatelné ceny. Postupně jsem pořizovala sady vlasů z různých částí světa a zkoušeli jsme je i v extrémních podmínkách. Nakonec jsme se rozhodli pro vlasy kvalitou velmi podobných těm "našim českým" za přijatelné ceny a od ochotného dodavatele, který nám vlasy dodá ve více typech pásky a relativně obratem.

Při poznávání trhu se ozvali i dodavatelé oblečení a doplňků, kteří nabízeli spolupráci. Z toho důvodu je název e-shopu All4style = vše pro styl. Sem a tam tedy vzniknou nebo zaniknou nové kategorie produktů, kterými můžete obohatit svůj nákup.

E-shop je tvořen intuitivně, ale pokud byste se ztratili nebo potřebovali poradit s objednávkou či výběrem toho správného produktu právě pro vás, určitě využijte chat zde v liště nebo e-mail - ráda vám pomohu. :)

Věřím, že si vyberete a budete spokojeni minimálně tak, jako jsme spokojeni společně s partnery a pravidelnými zákazníky.

Sortiment se snažím neustále rozšiřovat i o další typy vlasů na prodlužování (především PU pásky a culíky). :)

Při objednávce nad 2000Kč je doprava zdarma.

Za e-shopem stojí jen jedna osoba, která od správy e-shopu přes nutnou administrativu a posílání balíčků s vámi i komunikuje. I proto jsou ceny bezkonkurenční. Snažím se být neustále na příjmu, abych vám nákup zpříjemnila.

Děkuji, že jste právě na těchto stránkách a těším se nákup - vážím si všech zákazníků a pozitivních ohlasů (nejen vašich vlasů) za působení již déle než 3 roky. :)

Denisa

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zasíláme vždy jen se slevovým kódem. :)

U nás můžete platit platební kartou

 

 

Informace pro zákazníky
Důležité informace
Nejprodávanější produkt
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz