Veškeré zboží, které je skladem, je posláno nejdéle následující pracovní den.
  1. Úvod
  2. Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Proč si vůbec nechat vlasy prodloužit? Dlouhé vlasy jsou přeci sexy, a každá žena by je chtěla. 60cm vlastních vlasů vám ale poroste třeba i 10 let. Proto je prodlužování vlasů především pro ženy, kterým se nechce tak dlouho čekat. Také je vhodné pro ženy, které nemají kvalitní vlasy, mají řídké vlasy apod. Za pár hodin z vás může být dlouhovláska, hustovláska nebo obojí.
Prodloužené vlasy jsou od těch vašich v podstatě nerozeznatelné. Nemusíte se tedy bát, že byste po prodloužení vlasů vypadala nepřirozeně. Samozřejmostí je poctivá péče o prodloužené vlasy, pak váš účes bude vypadat vždy dobře. Vlasy je možné volit v různých odstínech, délkách či kvalitě a hustotě.

Aplikace vlasů na prodlužování - před a po

Metody prodlužování vlasů

1) Vlasové PU pásky (známé jako Tape in vlasy)

Jedná se o nejrychlejší metodu v prodlužování či zhušťování vlasů, při které jsou vlasy aplikovány na přibližně 3 měsíce (dokud vlasy neodrostou). Aplikují se vlasové pásky, které jsou opatřeny lepící plochou. Mezi 2 pásky se vkládá pár vlasů, které mají být prodlouženy nebo zahuštěny. Pro efektivnější zpevnění spoje je možné použít žehličku na vlasy, kterou se spoj přidrží. Tato metoda je nejšetrnější, neboť tlak se rozkládá na větší plochu a vlasy tak nejsou extrémně zatěžovány. Nejsou také používány kroužky, které mohou vlas při neopatrném zacházení mechanicky poškodit. Posunutí pásek se provádí použitím odstraňovače keratinu a náhradních pásků. Na pásky jsou následně opět aplikovány lepící plochy a pásek přelepen blíže ke kořínkům vlasů. Aplikace trvá kolem 30 minut. Na zhuštění vlasů je možné aplikovat 20 pásků, pro prodloužení 30 - 40 pásků dle velikosti hlavy a hustoty vlasů. Rada pro místa, kde jsou vlasy řidší, je - aplikovat pásky deluxe nebo mini, aby nebyly viditelné.

Výhodou je nejpřirozenější vzhled, protože vlasy "nepramínkují", a rychlost aplikace.

Postup aplikace vlasových pásků

Na tato místa radíme vlasové pásky aplikovat

20 pásků classic / deluxe / mini

aplikace vlasových páskůtape in vlasy aplikaceumístění vlasů tapex

40 pásků

kam aplikovat vlasové pásky

50 pásků

vlasové pásky aplikace

2) Clip-in vlasy

Kouzlo této metody je v prodloužení vlasů v pohodlí domova, bez potřeby kadeřnice. Podstata metody spočívá v připevnění šesti až osmi pásů vlasů pomocí speciálních sponek. Sponky jsou připevněny k pásům a chrání vlasy před sklouznutím. Aplikace je jednoduchá, jelikož se pouze otevřou sponky, pás se umístí do určité pěšinky a sponky se zavřou. Již po několika minutách může být zhuštění nebo prodloužení vlasů hotové. Vlasy je ale potřeba sundavat, jelikož se nejedná o trvalou aplikaci. Sundavání vlasy tolik nezatěžuje a prodlužuje jejich životnost.

Výhodou je rychlost a pohodlnost aplikace.

Nevýhodou je nestálost prodloužení.

 

Clip in vlasy (klipy) na prodlužování vlasů - aplikace

 

Péče o prodloužené vlasy

Pro dlouhou životnost prodloužených vlasů, je potřeba se o vlasy správě starat, jelikož nejsou vyživovány jako naše vlasy.  Právě proto jsme pro vás raději vytvořili samostatný článek.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoliv odhlásit. Zasíláme vždy jen se slevovým kódem. :)

U nás můžete platit platební kartou

 

 

Informace pro zákazníky
Důležité informace
Nejprodávanější produkt
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz